Zakázkové šití
Zakázkové šití Holice (Pardubice)

Nabízíme zakázkové šití téměř všech produktů jako jsou sedáky na židle, potahy respektive přehozy na křesla a gauče, závěsy, rolety, zástěry a ubrusy na míru, jakékoliv textilní košíky, povlečení, kabelky, úpravy oblečení a mnoho dalších.

Látky používáme o standardní gramáži 135 g/m2 nebo odolné režné o gramáži 200 g/m2, vše vybíráme individuálně se zákazníkem tak, aby nejlépe splnila svůj účel.

Máte zájem o naše služby? Zadejte si u nás poptávku na tel. čísle 727 876 988 nebo e-mailové adrese eshop@dekorka-nikolka.cz a my Vám rádi uděláme cenovou nabídku. Jsme schopni realizovat zakázku i bez Vaší návštěvy - vše je možno domluvit po e-mailu či telefonu a hotovou zakázku Vám jsme dokonce schopni i poslat. Používáme dopravní společnost Geis, kdy poštovné činí 79,- Kč vč. DPH. Poplatek za dobírku je 25,- Kč vč. DPH, při platbě předem bankovním převodem se tento poplatek neplatí. Pro více informací navštivte obchodní podmínky.


Zajímá Vás, jak u nás taková výroba probíhá? Pak klikněte na odkaz níže a podívejte se! Vyroba_povlaku_by_dekorka_nikolka.pdf

 

Upozornění: nové oblečení nešijeme

 

Ukázky naší práce

Terasové polstry a polštáře


 

Zatemňovací roletka na střešní okno - fotografie od spokojeného zákazníka